پیام تشکر بابت تبریک تولد

پیام تشکر بابت تبریک تولد

حتما شما هم دوستان و آشنایانی دارید که روز تولدتان را با ارسال پیامی و یا تماسی تبریک می گویند. آنها برای خوشحال کردن شما وقت گذاشته اند، مطمئنا وقت گذاشتن متقابل و تشکر از این افراد نشانه ادب و محبت شما می باشد.

پس با ارسال پیامی به این دوستان و آشنایان، قدردان بودن خود را به آنها نشان دهید. متن پیام تشکر بابت تبریک تولد تاثیر به سزایی در مخاطب شما ایجاد می کند و باعث صمیمیت و دوستی بیشتر می شود.

شما با ارسال متنی حاوی پیام تشکر بابت تولد، می توانید حس قدردانی خود را با نوشتن انواع جمله های احساسی و ادبی و رسمی ابراز کنید و از فرد مقابل تان به خاطر توجهی که به شما داشته است تشکر کنید. 

دانلود نرم افزار ارسال پیامک چالاک

مطالب مرتبط: برنامه ارسال پیامک انبوه

 
پیام تشکر بابت تبریک تولد، پاسخ ادبی با متن های زیبا
پیام تشکر بابت تبریک تولد، پاسخ ادبی با متن های زیبا

با ارسال متن پیام تشکر از تبریک تولد، دوستان خود را سورپرایز کنید

غافلگیر کردن عزیزان با ارسال متن تشکر از پیام تولد، احساس خوبی در آنها ایجاد می کند. با این کار به آنها اعلام می کنید که از کاری که برای شما انجام داده اند خوشحال هستید و این افراد برای شما ارزشمند هستند. 

اگر می‌خواهید دوستان خود را سورپرایز کنید، می‌توانید با ارسال یک پیام تشکر از تبریک تولدشان، به آن‌ها نشان دهید که از حضور و حمایتشان در زندگی‌تان قدردانی می‌کنید. همچنین، می‌توانید در پایان پیام، آن‌ها را به جشن تولدتان دعوت کنید تا با هم به خوشی و شادی جشن بگیرید. این کار برای دوستان شما جالب و خاطره‌انگیز خواهد بود و باعث می‌شود روز تولد شما به یادگاری خوبی برایتان تبدیل شود.

 

برای داشتن ارتباطی قویتر، متن پیام تشکر تولد از دوستان  را شخصی‌سازی کنید

یکی از راههایی که ارتباط بین شما و عزیزان و دوستانتان را قویتر می کند این است که هنگام پاسخ متقابل به تبریک آنها از نام و نام خانوادگی شان در متن تشکر از پیام تولد، استفاده کنید.

این کار اوج احترام شما به افراد را نشان می دهد و آنها می فهمند که شما شخصا برای ایشان وقت گذاشته اید و پیام آنها را خوانده اید و از پیام آنها سرسری عبور نکرده اید.

متن پیام تشکر از تبریک تولد را کوتاه بنویسید

سعی کنید پیام تشکر از تبریک تولد را کوتاه و موثر بنویسید به گونه ای که نشانه های ادب و صمیمیت، هر دو در پیامتان مشخص باشد. یعنی پیام تشکر آنقدر خشک نباشد که به مخاطب احساس ناخوشایندی دست دهد و احساس کند که تنها جهت سلب مسئولیت صورت گرفته و آنقدر هم صمیمی نباشد که باعث دلخوری شود و طرف حس کند که بی ادبانه با او رفتار کرده اید و حرمتش نگه داشته نشده است.

دانلود نرم افزار ارسال پیامک چالاک

متن پیام تشکر از تبریک تولد را کوتاه بنویسید
متن پیام تشکر از تبریک تولد را کوتاه بنویسید

نمونه متن پیام تشکر بابت تبریک تولد

در ادامه مجموعه ای ازپیام ها را برای پاسخ به پیام تشکر بابت تبریک تولد را برایتان نوشته ایم. می توانید این جملات و متن ها را برای دوستان و عزیزانتان ارسال کنید و متقابلا از آنها تشکر کنید.

 • دوستان مهربانم ازشما تشکر می کنم که با ارسال پیام های تبریک تولد بی نهایت زیبا و دوست داشتنی، نشان دادید که دوستی ها هرگز پایان نمی پذیرند و البته دوستی های دنیای مجازی می توانند از روابط و دوستی های دنیای ملموس، واقعی تر باشند. از همه شما بابت بخشیدن شادی به لحظه های خاص زندگیم نهایت تشکر را دارم.
 • دو چیز هیچ وقت از یاد آدما نمیره، دوستای خوب و روزهای خوب، یه چیز هم هیچ وقت از دل آدم نمیره، روزهای خوبی که با دوستای خوب گذشت. از همه ی شما دوستانم سپاسگذارم که لطف کردند و با پیام های زیبایشان، من را خوشحال کردند.
 • شنیدن تبریک روز تولد از سوی کسانی که برایت عزیز هستند، حس بسیار خوبی به آدم می بخشد. از شما عزیزانم بابت این حس خوبی که به من بخشیدید متشکرم.
 • وقتی کسی تولدمان را تبریک می گویید می فهمیم که ما چقدر برایش عزیز بوده ایم که در بین این همه شلوغی دنیای امروز،  هنوز هم تاریخ تولدمان را به یادش هست. متشکرم که مرا عزیز شمردید و تولدم را تبریک گفتید.
جملات و پیام تشکر بابت تبریک تولد با متن های زیبای
جملات و پیام تشکر بابت تبریک تولد با متن های زیبای
 • از لطف و محبتی که به من داشتید و تولدم را تبریک گفتید، بی نهایت سپاسگذارم. لطف شما عزیزان همیشه بیش از انتظارات من بوده است. 
 • از صمیم قلبم از همه ی دوستان و عزیزانم که روز تولدم را به یاد داشتید و تبریک گفتید، سپاسگزارم.
 • داشتن شما دوستان مهربان در این دنیای بی پایان همچون در و گوهریست در دریای بیکران. از شما برای آرزو‌ های صمیمی و هدیه روز تولدم ممنونم.
 • از داشتن آشنایانی همچون شما به خودم می‌بالم و از بودنتان در زندگی‌ام خوشحالم. ممنونم دوستان خوبم برای اینکه تولدم را تبریک گفتید.
 • خدایا از تو می خواهم آرامش و سلامتی و نشاط را آرام و بی صدا نصیب قلب و زندگی عزیزانم کنی که چنین زیبا با تبریک های فراوانشان مرا در خاص ترین روز زندگیم، شاد کردند. از یکا یک شما عزیزانم ممنونم. 
 • می خواهم از تمام عزیزانی که تولد مرا با پستهای هاي‌ پرمهرشون تبریک گفتند، تشکر کنم. گوشه ای از قلبم همیشه متعلق به شماست. از لطف شما عزیزان سپاسگزارم.
 • همسر عزیزم، ممنونم که تولدم را با تبریک های شیرینت به یادماندنی تر کردی. بهترین هدیه ای که خدا به من داده تو هستی، بابت هدیه ی تولدم از شما متشکرم و بابت هدیه ی وجودت در زندگی ام از خدا متشکرم.
 • بزرگترین هدیه ی من در روز تولدم تبریک همسر نازنینم بود. دنیای من با تو کامل تر می شود، بابت کادوی زیباییت ازت متشکرم.
متن تشکر از دوستان و آشنایان بابت تبریک تولد
متن تشکر از دوستان و آشنایان بابت تبریک تولد
 • در روز تولدم تبریک تو بهترین هدیه دنیا برای قلب عاشق من است. هر کس دنیا را برای چیزی می‌خواهد. اما من فقط تو را می‌خواهم دنیای من.
 • بودنت در خاص ترین روز زندگی ام را سپاس می گوییم. مرسی که هستی و تولدم رو تبریک گفتی ای تکیه‌گاه زندگیم. بودنت زندگیم را شیرین تر کرده.
 • عشق همیشگی من، ممنونم از تبریک عاشقانه‌ات، لبخند تو بزرگترین هدیه‌ای بود که در روز تولدم گرفتم.
 • کسی که همیشه میدونه چطور منو خوشحال کنه، کسی همه ی لحظه هایم را زیباتر می کند، کسی که همیشه از دل من خبر داره و میدونه من چی میخوام، کسی که هرکاری میکنه تا من احساس خاص بودن داشته باشم، تو هستی. برای این هدیه زیبای غافلگیر کننده ممنوم.
 • بسیار خوشحالم و خیلی خوشبختم که تو را در کنار خودم دارم زیرا دلیل تمام خنده هامی. دوستت دارم و برای تبریک زیبا و شیرینت ازت متشکرم.
 • همسر عزیز و همراه همیشگی من می خواهم ساده و صمیمانه بگوییم که بابت بودنت در روز تولدم و تبریک زیبا و کادوی غافلگیر کننده ازت متشکرم. 

دانلود نرم افزار ارسال پیامک چالاک

جملات زیبا برای تشکر از دوستان بابت تبریک روز تولد
جملات زیبا برای تشکر از دوستان بابت تبریک روز تولد

متن کوتاه برای پیام تشکر بابت تبریک تولد

 1. با تشکر از تبریک تولد گرمتان، احساس خوشحالی می‌کنم و این روز خاص را با شما دوستانم به اشتراک گذاشته‌ام.
 2. صمیمانه از تبریک تولدی که برایم فرستادید، متشکرم. این پیام نشان دهنده‌ی دوستی بی‌نهایت شماست.
 3. تبریک تولد شما باعث شد که امروز احساس خوشبختی بیشتری داشته باشم. صمیمانه از شما برای این تبریک تشکر می‌کنم.
 4. با تشکر از تبریک تولد گرمتان، احساس مسرت و خوشحالی می‌کنم. همیشه به یاد داشته باشید که شما یکی از بهترین دوستان من هستید.
 5. پیام تبریک تولد شما یک لبخند بر روی لبانم به وجود آورد. از دوستانی مثل شما بودن خوشبختیم را دو چندان می‌کند. با تشکر از تبریک تولد گرمتان.
 6. “در این روز تولدم، حضور شما و تبریک‌های دوستانم، دلم را پر از شادی کرد. از شما دوستان عزیزم که به این روز شیرین تبریک گفتید، سپاسگزارم.”
 7. “از صمیم قلب برای تبریک‌هایی که در این روز تولدم از شما عزیزان دریافت کردم، متشکرم. دوستتان دارم.”
 8. “تبریک‌های پرمهر و صمیمی شما، روز تولدم را به یک روز خاص تبدیل کرد. از حضور و تبریک شما بسیار سپاسگزارم.”
 9. “هرگز فراموش نخواهم کرد که در این روز تولدم، دوستان عزیزم برای تبریک گفتن به من فکر کردند. از شما دوستانم، سپاسگزارم.”
 10. “روز تولدم، به یاد دوستانی گرم و صمیمی خواهم بود که با تبریک‌هایشان، روزم را پر از شادی کردند. از همه شما دوستان عزیزم، تشکر می‌کنم.”

کلام آخر

می دانیم که پایدار ماندن روابط در گرو اهمیتی است که به آنها می دهیم پس هر گاه دیدید که دوست و یا عزیزی با تبریک گفتن تولدتان به شما برای پایداری و بهتر شدن رابطه اش با شما تلاش می کند، آن را نادیده نگیرید و با اقدامی هر چند کوچک از قبیل ارسال متن پیام تشکر بابت تبریک تولد از او قدردانی کنید.
بهتر است قدر لحظات با هم بودن را بدانیم و ما نیز در روزهای خاص عزیزان خود را با ارسال پیام تبریکی شاد کنیم. اگر به خاطر سپردن تاریخ تولد دوستان و عزیزانتان برایتان مشکل است ما استفاده از دفترچه تلفن چالاک را به شما پیشنهاد می کنیم.

دانلود نرم افزار ارسال پیامک چالاک
این دفترچه تلفن علاوه بر ذخیره شماره تلفن ها برای هر یک از افراد بنابر تاریخ از پیش تعیین شده توسط شما، پیام تبریک تولد را به صورت خودکار ارسال می کند. کافی است تیک ارسال پیام خودکار را فعال کنید و بدین صورت برای همیشه از فراموش کردن تبریک تولد عزیزان و همکاران و … جلوگیری کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با پشتیبانی